Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Salesiánští animátoři

Salesiánští animátoři - základní informacezákladní informace   přihláška   termíny setkání 

fotogalerie  streetwork

celostátní setkání salesiánských animátorů

 


 

Víkendová školení Salesiánských animátorů jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.clánky v rubrice Animátoři

Vracovský Jaroslav

SaŠA D prožil poslední víkend, byl vážně poslední?

Pseudonym SaŠA D. skrývá Salesiánskou školu animátorů, běh D. A tento Déčkový ročník o víkendu 8. - 10. 4. 2011 absolvoval Devátý víkend. To zda to byl poslední víkend tohoto kurzu záleží největší měrou právě na absolventech. A jak že ten víkend probíhal? Inu...

Šafaříková Marie

Poslední místa v programu Rinaldi – Poznej Evropu jinak

V rámci programu Rinaldi projdeš školením o víkendech 3.-5. června 2011 (přípravné setkání) a 23. – 25. září 2011 (hodnotící setkání) a zúčastníš se salesiánské zahraniční prázdninové akce. Nenech si uniknout tuto skvělou příležitost a přihlas se co nejdřív!
Vracovský Jaroslav

Tradiční setkání se salesiány začíná za 3 týdny

O víkendu 6. - 8. května 2011 se v Praze - Kobylisích uskuteční další ročník setkání pod názvem "Come and see". Živé křesťanské společenství, workshopy, velká hra po Praze, čas zastavit se a čerpat, nahlédnutí do života pražských salesiánů - to vše čeká na ty, kteří přijedou.
Jelínková Vladka

E-learningový kurz o dobrovolnictví

Už máte představu o tom, co je dobrovolnictví, ale rádi byste si rozšířili obzor? Vedete nebo budete vést dobrovolníky? Organizace HESTIA pro vás v rámci projektu Klíče pro život připravila e-learningový kurz o managementu dobrovolnictví.

Šafaříková Marie

Sportovní den SKAM pod záštitou SHM Počernice

SKAM jest zkratka Setkání Křesťanské Aktivní Mládeže, kdy se setká mládež (ve věku 12–26 let) z různých koutů naší republiky, aby předvedla své sportovní výkony a to ve florbalu, fotbalu a volejbalu.

Heřmáková Blažena

Animátoři F a jejich první rok v SŠA

Ve dnech 1. – 4. dubna se uskutečnil třetí a tudíž také poslední víkend prvního roku animátorské školy. Animátoři běhu F si na konci víkendu prověřili své znalosti z předcházejících víkendů testem, který byl podmínkou pro postup do dalšího ročníku. S potěšením mohu oznámit, že prošli všichni.

Heřmáková Blažena

Animátoři F se sešli již potřetí

Sešli jsme se 1. 4. 2011 večer v Nymburku v místní mezinárodní skautské základně. Tento víkend byl plný zážitků, přátelství, modliteb, kopec srandy a trochu učení o pedagogice.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA