Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Salesiánští animátoři

Salesiánští animátoři - základní informacezákladní informace   přihláška   termíny setkání 

fotogalerie  streetwork

celostátní setkání salesiánských animátorů

 


 

Víkendová školení Salesiánských animátorů jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.clánky v rubrice Animátoři

Šafaříková Marie

Salesians Out Serving (S.O.S.) 2011

S.O.S. se konalo v britském městě Bollingtonu od 17. do 28. července 2011. Této akce se zúčastnilo 11 lidí z různých koutů světa. Pojďte si přečíst zážitky české účastnice.

Šafaříková Marie

Hřiště, které se mi dostalo pod kůži

V rámci programu Rinaldi - Poznej Evropu jinak! byly vyslány dvě dobrovolnice od 1. - 17. července 2011 do Belgie. Pracovaly zde na příměstském táboře pro děti.

Vracovský Jaroslav

Videoklip ze setkání se salesiány 2011

O Setkání se salesiány by se toho dalo napsat hodně, opravdu hodně. Diderot a spol. se svými svazky by se mohli jít zahrabat. Jenže komu by se ty tuny textu chtěly číst? Proto moderní civilizace vynalezla internet, YouTube, pohodlná křesla a brambůrky.

Vracovský Jaroslav

Povolání jako touha srdce

Video promluva provinciála Petra Vaculíka na téma povolání zaujala během Setkání se salesiány v květnu 2011 nejednoho účastníka. Uprostřed týdne modliteb za nová kněžská a řeholní povolání ji nabízíme i vám.

Vracovský Jaroslav

Come and see účastníci zájezdu

Nikdy jsem nepotkal chlápka, co zahraje Wish you were here, Let it by nebo Knocking on heavens door s takovým nasazením. Dokážete si představit člověka, který cítí, co hraje? Nikdy jsem neopékal sekanou na ohni a vídíte, jde to, a říkám vám, je to vynikající.

Šafaříková Marie

STEP 2 - Project management 2011

Ve dnech 24. dubna - 1. května 2011 se ve španělské městě La Coruña blízko Santiaga de Compostela konal seminář o projektové managementu, který uspořádala organizace Don Bosco Youht-Net (DBYN).

Vracovský Jaroslav

Ohlédnutí po 3 letech Salesiánské školy animátorů

Píše se rok 2008 a začíná další ročník - SaŠA9 (Salesiánská Škola Animátorů 3x3 = 9) Mladí, úspěšní a nadějní animátoři a animátorky se odhodlali udělat další krok svého života a vstoupit do školy, díky které jsme společně prožili přibližně 180 hodin.. Ale co se všechno dalo zažít…??

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA