Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Salesiánští animátoři

Salesiánští animátoři - základní informacezákladní informace   přihláška   termíny setkání 

fotogalerie  streetwork

celostátní setkání salesiánských animátorů

 


 

Víkendová školení Salesiánských animátorů jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.clánky v rubrice Animátoři

Nýdrle Tomáš

PR tým hledá nové dobrovolníky

Chceš se dozvědět více o oblasti Public Relation a komunikaci s médii? Láká tě komunikovat s novináři? Chceš se podílet na podpoře projektů rozvojové pomoci? Pak je pro tebe určen následující článek.

Šafaříková Marie

Mediální škola znovu zahajuje

S novým školním rokem 2011-2012 se v české salesiánské provincii otevírá také druhý cyklus Mediální školy (MeŠ). Jedná se o dvouletý kurz pro mladé lidi (16-26 let), kteří se chtějí blíže seznámit s teorií a praxí různých forem mediální komunikace.

Vracovský Jaroslav

Rozlučka s Janou Švecovou a 2 Veronikami

Thank you! Děkujeme! Aksanti! Danke schön! Kdo chcete, tak můžete přijít ve středu večer 14. 9. 2011 rozloučit se a poděkovat 3 pracovníkům SADBY, Janě Švecové, Veronice Mokrejšové a Veronice Polívkové.

Šafaříková Marie

Nevšední prázdniny

V polovině července se dvě české dobrovolnice vydaly na příměstský tábor v Nizozemí. Pracovaly v mezinárodním týmu dobrovolníků.

Šafaříková Marie

Playground Europe ve Slovinsku 2011

Hřiště Evropy, tak by se dal přeložit název, je setkání lidí, kteří pracují s mládeží, aby si předali své zkušenosti a nabrali inspiraci do své práce. Playground Europe se uskutečňuje každoročně v rozdílných státech Evropy a v letošním roce se sešli lidé z 9-ti evropských zemí.
Nýdrle Tomáš

Úspěšné završení projektu vzdělávání dobrovolníků

Tisková zpráva: Ve čtvrtek 30.června 2011 došlo k ukončení dvouletého projektu Evropského sociálního fondu pod názvem ,,Vzdělávání dobrovolníků ke kvalitnější sociální službě“, který mladým lidem pomáhá k lepší uplatnitelnosti na trhu práce.

Šafaříková Marie

EUReka 2011

Jeden týden, devět zemí a milión zážitků. Takhle krátce se dá popsat setkání mladých lidí v Německu s názvem EUReka! youth week.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA