Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Salesiánští animátoři

Salesiánští animátoři - základní informacezákladní informace   přihláška   termíny setkání 

fotogalerie  streetwork

celostátní setkání salesiánských animátorů

 


 

Víkendová školení Salesiánských animátorů jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.clánky v rubrice Animátoři

Vracovský Jaroslav

Adventní - vánoční přání

Místo obvyklého Vánočního přání příjměte se začátkem Adventu přání adventní. Pravá radost totiž následuje touhu a očekávání...
Heřmáková Blažena

Jak vnímají F-animátoři svou službu a jaký byl jejich čtvrtý víkend v SŠA?

Přijeli jsme do Pardubic z různých koutů republiky, někdo v klídku, někdo ve spěchu a s nedobalenou krosnou(třeba já) a že nevíte proč? No přeci na 4. animátorské setkání běhu F :-)

Šafaříková Marie

Seminář „Enhancing volunteer mobility“ v Belgii

Od 13.-16. 10. 2011 se v rámci Don Bosco Youth-Net (DBYN) konal seminář o podpoře dobrovolnických výměn a také oslava 10-ti let existence DBYN.

Vracovský Jaroslav

100 000 liber pro salesiánský projekt pár kliknutími na facebooku

Během 1 minuty mohou uživatelé facebooku podpořit salesiánský projekt na podporu dětí, mladých lidí a dobrovolníků doma i v zahraničí. Při dostatečném počtu hlasů můžeme získat 100 000 Liber od nadace Vodafone v rámci ceny Grahama Mahera. Hlasovat je možné do 21.10.2011 do 11:00.

Vracovský Jaroslav

Connect - kroužek křesťanské meditace

V úterý 27. září začíná v Praze - Kobylisích nová skupina CONNECT - spoj se s Bohem ve svém nitru. Je určena pro mládež a mladé dospělé, kteří chtějí prohloubit svoji vnitřní modlitbu.

Vracovský Jaroslav

Vyslání dobrovolníků salesiánského centra v Kobylisích

Letošní salesiánský misijní den je zaměřený na dobrovolníky. Každé salesiánské místo ho slaví dle svých možností. Jak proběhla jeho oslava v Praze Kobylisích?

Šafaříková Marie

Hledáme dobrovolníky do EUROtýmu

Členové EUROtýmu pomáhají při organizování mezinárodních aktivit pořádaných SADBOU a realizují školení pro krátkodobé dobrovolníky a účastníky zahraničních salesiánských akcí o letních prázdninách.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA