Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Prázdninové akce

 clánky v rubrice Prázdninové akce

Švecová Jana

INLINE chaloupka 2009

Na začátku srpna jsme se na devět dní sešli my, mladí lidé, kteří jsme více méně chtěli mluvit anglicky, v salesiánské chatě na Spáleništi. Vznikla skvělá parta lidí a tak jsme se opravdu dobře bavili! Zavzpomínejme jak...

Gottwald Radek na sdb

Léčba duše i těla v Nízkých Tatrách

Prázdniny již byly v plném proudu, když je najednou v pondělí 13. července unesl proud ještě mnohem silnější. Byla to cesta se Salesiány za rozjímáním o Ježíšově léčení naší duše i těla do Nízkých Tater.

Švecová Jana

Anglicko-česká chaloupka INLINE už zná svůj termín!

Je-li ti mezi 15 a 20 lety, máš-li zájem strávit devět dní se svými vrstevníky z celé ČR, zažít legraci i vážné chvilky - a hlavně si jen tak mimochodem procvičit angličtinu - čti dál!

Mokrejšová Veronika

Poznej nové kultury a natoč si video v Maďarsku!!!

Je Ti 13 - 17? Zajímají Tě jiné kultury? Chtěl/a bys o tom natočit film? Na táboře v Maďarsku? Čti dál...

Mokrejšová Veronika

Plakátek mezinárodních akcí

Máš už plány na příští prázdniny? Chtěl/a bys je strávit v zahraničí? Zde můžeš najít plakátek, který po vytisknutí může sloužit k tomu, abys ho dal/a k nahlédnutí kamarádům a kamarádkám, kteří mohou jet s Tebou.
Mokrejšová Veronika

Mezinárodní akce 2009

Prázdniny sotva skončily, ale nezoufej, nebude to dlouho trvat a začnou zase další...Máš-li chuť vyjet v roce 2009 do zahraničí, pak si můžeš vybrat z následujících akcí.

Mokrejšová Veronika

Zahraniční dobrovolník na vaší chaloupce!!!

Přípravy na chaloupku začínají hned poté, co skončila chaloupka minulá - aspoň tak nás to učili v kurzu Salesiánští animátoři. Úplně na počátku příprav by měla stát i otázka, od které se odvíjí mnoho dalšího - Neměl by právě na tu naši přijet dobrovolník ze zahraničí?

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA