Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Prázdninové akce

 clánky v rubrice Prázdninové akce

Šafaříková Marie

Nabídka pro animátory

Salesiánské středisko v Kobylisích hledá animátory na příměstský tábor.

Jelínková Vladka

Jak si po létě procvičit angličtinu

Léto je nejen časem dovolených, ale i mnoha dobrovolnických projektů po celé Evropě. Procvičte si angličtinu přečtením pár zkušeností z nich!
Matulová Lucie

Letní tábor ve Španělsku

V květnu 2010 jsem se zúčastnila setkání Vysokoškolského katolického hnutí na Velehradě. Zde jsem se dozvěděla o Salesiánské asociaci Dona Bosca (SADBA), která kromě mnoha akcí v České republice umožňuje zúčastnit se podobných aktivit i v zahraničí.

Švecová Jana

Inline chaloupka 2010 was great

3. -12. srpna 2010 ožila Osová Bítýška. Přijelo sem 40 mladých lidí, kteří si neustále zpívali („třeba šestku“), hráli hry, tancovali, přemýšleli, chodili na výlety, pomáhali, smáli se - a navíc mluvili anglicky. Vedoucí byli nejen z Čech, ale i Německa, Belgie, Mexika i afrického Lesotha.

Machálek Jiří

Mezinárodní akce 2010

Chceš se v roce 2010 podívat za hranice? Sleduj tuto stránku, průběžně zde budeme přidávat nabídky aktivit, které nabízí salesiánské organizace v Evropě dalším mladým. V případě, že máš o danou akci vážný zájem, přihlaš se

Švecová Jana

Třetí ročník INLINE chaloupky je tady

Je ti mezi 15 a 20 lety? Baví tě angličtina? A máš strach mluvit anglicky? Líbí se ti být v partě stejně starých lidiček a zažít nejen legraci, ale i vážnější chvilky? Pojeď na INLINE!
Hudcovič Martin

Bosco Camp oslavuje 150. výročí kongregace

Krátké ohlédnutí za mezinárodním prázdninovým táborem z Francie.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA