Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Prázdninové akce

 clánky v rubrice Prázdninové akce

Šafaříková Marie

Salesians Out Serving (S.O.S.) 2011

S.O.S. se konalo v britském městě Bollingtonu od 17. do 28. července 2011. Této akce se zúčastnilo 11 lidí z různých koutů světa. Pojďte si přečíst zážitky české účastnice.

Švecová Jana

Obrázková INLINE

Na anglicko-českou chaloupku INLINE nejezdí jen odvážní mladí lidé, ale i moc šikovní umělci. Podívejte se, jak se Aničce Dejmkové podařilo vtěsnat 10 společných dní do jediného obrázku...

Švecová Jana

Čtvrtý ročník česko-anglické chaloupky INLINE

Cestování s kanceláří James Williams se vyplácí. Její služby využilo 29 mladých lidí z celé ČR. Mezi 29. 7. a 7. 8. navštívili pod vedením mezinárodních průvodců všechny kontinenty světa. Jedinou podmínkou bylo mluvit anglicky a dojet včas na místo odjezdu: Diecézní centrum mládeže ve Ktiši.

Šafaříková Marie

Hřiště, které se mi dostalo pod kůži

V rámci programu Rinaldi - Poznej Evropu jinak! byly vyslány dvě dobrovolnice od 1. - 17. července 2011 do Belgie. Pracovaly zde na příměstském táboře pro děti.

Švecová Jana

Dvě volná místa na INLINE!

V anglicko-české letní chaloupce se uvolnila na poslední chvíli dvě místa. Zájemci se mohou hlásit na inline@sadba.org nebo telefonicky u Mindaugase z Litvy na čísle 776306204.

Šafaříková Marie

Poslední místa v programu Rinaldi – Poznej Evropu jinak

V rámci programu Rinaldi projdeš školením o víkendech 3.-5. června 2011 (přípravné setkání) a 23. – 25. září 2011 (hodnotící setkání) a zúčastníš se salesiánské zahraniční prázdninové akce. Nenech si uniknout tuto skvělou příležitost a přihlas se co nejdřív!

Švecová Jana

INLINE 2011

Už čtvrtý ročník anglicko-české chaloupky INLINE proběhne od 29. 7. do 7. 8. 2011 ve Ktiši u Českých Budějovic.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA