Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Prázdninové akce

 clánky v rubrice Prázdninové akce

Sklenář Marek

Prázdniny trochu jinak

To je nabídka pro mladé lidi ve věku 18-25 let závěr letních prázdnin.

Menčlová Eva

Pojď se zapojit do pořádání příměstského tábora

Salesiánské středisko mládeže v Praze Kobylisích hledá dobrovolníky na příměstský tábor, který bude v Praze 6.-10.8. a 13.-17.8.2012.

Šafaříková Marie

Nevšední prázdniny

V polovině července se dvě české dobrovolnice vydaly na příměstský tábor v Nizozemí. Pracovaly v mezinárodním týmu dobrovolníků.

Šafaříková Marie

Playground Europe ve Slovinsku 2011

Hřiště Evropy, tak by se dal přeložit název, je setkání lidí, kteří pracují s mládeží, aby si předali své zkušenosti a nabrali inspiraci do své práce. Playground Europe se uskutečňuje každoročně v rozdílných státech Evropy a v letošním roce se sešli lidé z 9-ti evropských zemí.

Šafaříková Marie

EUReka 2011

Jeden týden, devět zemí a milión zážitků. Takhle krátce se dá popsat setkání mladých lidí v Německu s názvem EUReka! youth week.
Kučera Jiří

Don Chávez v Madridu

Pozdravit salesiánskou rodinu přijeli ve středu 17. srpna 2011 do Madridu hlavní představený salesiánů Pascual Chávez a matka představená salesiánek Yvon.
Kučera Jiří

Pozdrav z rozpáleného Madridu

Salesiánská mládež zdraví z rozpáleného Španělska, z Madridu, kam již brzy zamíří zástupce Krista. Dokážete si určitě představit napjaté očekávání, které proudí celými tisícovými davy.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA