Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

clánky v rubrice Rinaldi - poznej Evropu jinak

Vracovský Jaroslav

Ukončení aktualizace těchto stránek

Na začátku ledna 2013 byla ukončena aktualizace těchto stránek www.mladez.sdb.cz. Aktuální informace naleznete na nově spuštěných stránkách www.sadba.org.

Hrubá Ivana

Program Rinaldi, aneb poznej Evropu jinak

Nabídka EUROaktivit v roce 2013

Hrubá Ivana

8. generální shromáždění SYM

8. generální shromáždění SYM (salesian youth movement) proběhlo 17.-19.11. ve francouzském Lyonu.
Hrubá Ivana

Kurz STEP 2 - psaní projektů

STEP 2 – "Training Social Entrepreneurship" byl kurz organizovaný "Aktionszentrum Benediktbeuern" ve spolupráci s organizací Don Bosco Youth-Net, která poskytla své školitele. Cílem bylo poskytnout účastníkům základní znalosti o řízení sociálních projektů v evropském kontextu.

Hrubá Ivana

Inline camp

Anglická chaloupka očima jedné z účastnic.

Hrubá Ivana

Belgické prázdniny

V termínu od 29.6. do 15.7. 2012 dvě české dobrovolnice působily na příměstském táboře v Belgii. Více informací uvnitř článku.

Vracovský Jaroslav

Workcamp 2012: Praha / Čučice + videoklip

Právě končí první pracovně duchovně rekreační tábor, do kterého se zapojili mladí lidé ze 4 evropských zemí. „Jsem ráda, že jsem tu mohla být, stálo to za to!“ říká jedna z účastnic z Moskvy.

Šafaříková Marie

Tábor ve Španělsku 2012

O možnosti vyjet přes Salesiány na tábor do Španělska jsem se dozvěděla od kamarádky, která ve svém volném čase pracuje jako animátorka v salesiánském centru. Vzhledem k tomu, že mě španělština a práce s dětmi vždy bavila, příliš jsem neváhala a přihlásila se.

Šafaříková Marie

Looking Back and Forward v Mnichově 2012

V termínu od 23. do 26. 2. 2012 se dvě dobrovolnice zúčastnily semináře Don Bosco Youth Net, kde se hodnotila a plánovala činnost DBYN.

Šafaříková Marie

Motivační víkend Rinaldi 2012

Od 17. do 19. února 2012 se konal motivační víkend v rámci programu RINALDI, který je určen pro mladé lidi, kteří mají zájem odjet na letní prázdniny jako dobrovolníci nebo účastníci evropských salesiánských akcí. Setkání se uskutečnilo v Pardubicích.

Stránkování

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA