Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

clánky v rubrice Duchovní obnovy

Vracovský Jaroslav

Ex 2012

Krásná příroda. Zastavení. Naslouchání. Zapalování srdcí. Setkání s Ježíšem... A mnohem víc o prodlouženém víkendu 27.4.-1.5.2012 se zahraničním exercitátorem P. Stanislavem Rafalkem.

Vracovský Jaroslav

Požehnaný Svatý týden a vstup do Velikonoc

Týden, který změnil běh světa. Život a smrt - temnota i světlo - bolest a radost. Vše, co obnáší lidský život, dostává nový význam z pohledu Velikonočních událostí.

Gottwald Radek

Překážkové Come in

První letošní setkání, poblíž druhého největšího města naší republiky, celkově třetí setkání čtvrtého ročníku Come-in, začalo v pátý den týdne, okolo šesté hodiny večerní,v Čučicích.

Vracovský Jaroslav

Být salesiány dnes!

Co to znamená být salesiánem dnes? Je to nesmyslá volba s neúměrnými nároky, nebo pozvání, které se může dotýkat i mě? V úvodu Pascuala Cháveze, hl. představeného salesiánů, v časopisu Salesians 2012 se můžete dozvědět víc.

Gottwald Radek

Druhý víkend 4. ročníku Come in - kurzu o rozlišování povolání

Letos již podruhé jsme se sešli v Sebranicích na dalším pokračování podnětného setkání Come – In. Pod vedením zkušeného týmu organizátorů, který pro nás připravil bohatý program, jsme se zamýšleli nad svým povoláním.

Gottwald Radek

Come in začal po čtvrté

Letos se opět rozběhl kurz pro mladé muže, kteří vážně přemýšlejí o své budoucnosti, kam je Bůh volá. První víkend proběhl v Sebranicíh.

Vracovský Jaroslav

Connect - kroužek křesťanské meditace

V úterý 27. září začíná v Praze - Kobylisích nová skupina CONNECT - spoj se s Bohem ve svém nitru. Je určena pro mládež a mladé dospělé, kteří chtějí prohloubit svoji vnitřní modlitbu.

Gottwald Radek na sdb

Všestranný výcvik

Jedli jste někdy kobylky usmažené na plynovém vařiči? Zapadli jste někdy oběma nohama i s pohorkami do bláta? Lezli jste a sjížděli možná i 40 stupňové svahy s dvacetikilovým batohem na zádech? A slavili jste katolickou mši svatou na pravoslavném poutním místě před zraky polských popů? My ano!

Gottwald Radek na sdb

Come in u konce

Máme za sebou poslední víkend již třetího cyklu tohoto kurzu zaměřeného na rozlišování povolání.

Vracovský Jaroslav

Come and see účastníci zájezdu

Nikdy jsem nepotkal chlápka, co zahraje Wish you were here, Let it by nebo Knocking on heavens door s takovým nasazením. Dokážete si představit člověka, který cítí, co hraje? Nikdy jsem neopékal sekanou na ohni a vídíte, jde to, a říkám vám, je to vynikající.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA