Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Duchovní obnovy

Duchovní obnovy - setkání doprovázení - jsou akce klidnějšího rázu, s možností zastavit se, modlit se, vést duchovní rozhovor či slavit svátost smíření

základní informace  fotogalerie clánky v rubrice Duchovní obnovy

Vracovský Jaroslav

Tradiční setkání se salesiány začíná za 3 týdny

O víkendu 6. - 8. května 2011 se v Praze - Kobylisích uskuteční další ročník setkání pod názvem "Come and see". Živé křesťanské společenství, workshopy, velká hra po Praze, čas zastavit se a čerpat, nahlédnutí do života pražských salesiánů - to vše čeká na ty, kteří přijedou.

Gottwald Radek na sdb

Duchovní cvičení za pochodu do neznáma

Co takhle vzít si vše co potřebuješ na záda na týden zmizet z civilizace? Jedná se o týden 18. - 24. 7. 2011

Gottwald Radek na sdb

Postní zastavení v Sebranicích

Tak už je to tady zase! Po roce jsme opět vstoupili do postní doby, která má připravit naše srdce na největší svátky celého církevního roku - Velikonoce. A protože velikost těchto svátků je opravdu nesmírná, je důležité se na ně pořádně duchovně připravit.

Gottwald Radek na sdb

Postní duchovní obnova

Nabízím postní zastavení 18. - 20. 3. 2011 pro mladé muže od 15 ti let v krásném prostředí nedaleko Toulovcových Maštalí. P. Radek Gottwald

Vracovský Jaroslav

Novéna k Donu Boskovi začíná

Jako každý rok, i letos 31. ledna budeme slavit svátek Dona Boska. 9ti denní příprava na tuto slavnost začíná právě dnes.

Vracovský Jaroslav

Setkání se salesiány 2011 - "Pojďte a uvidíte"

Tradiční setkání pro mladé muže od 15 let, kteří chtějí blíže poznat, jak lze žít křesťanský život ve stylu Dona Boska a jeho rodiny, bude letos 6. - 8. května 2011 v Praze - Kobylisích.

Gottwald Radek na sdb

Oslava s Donem Boskem

Jako každoročně i letos se uskuteční v Sebranicích od 28. do 30.1. oslava narození Dona Boska pro nebe. Tuto oslavu nabízíme mladým mužům od 14 let.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA