Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Osohová Veronika

I feel sLOVEnia aneb dva nezapomenutelné týdny ve Slovinsku

Tyto prázdniny od 14. do 31. srpna jsem se zúčastnila projektu pořádaném farností městečka Litijje a financovaném Evropskou unií. Šlo o pomoc na příměstském táboře (druhý týden) a teambulding (první týden).
Hudcovič Martin

Bosco Camp oslavuje 150. výročí kongregace

Krátké ohlédnutí za mezinárodním prázdninovým táborem z Francie.
Matulová Lucie

Ohlédnutí za Belgií

Je 2.7. a na ruzyňském letišti v Praze se potkáváme my dvě: Lenča a Hanka, které spojuje dvoutýdenní pobyt v Belgii na hřišti Dona Boska. Známe se pouze přes email, ale konečně se vidíme face to face; tváří v tvář; tedy naživo.

Machálek Jiří

Don Bosco Youth-Net otevírá téma lidských práv

Od 15. do 18. října 2009 bude Jeugddienst Don Bosco – belgický partner sítě Don Bosco Youth-Net – hostovat v centru Oasis v Bruselu evropský kongres mládeže. 50 mladých lidí z 12 evropských států zde bude po dva dny debatovat na téma „Vzdělávání o lidských právech“.

Machálek Jiří

European Youth Week 2009

V sobotu 8.8 se do Benediktbeuernu sjely delegace z  nejrůznějších částí Evropy, aby společně prožily European Youth Week. Tato akce, každoročně konaná v Akzionszentru v Benediktbeuernu, přilákala vedle Italů, Ukrajinců, Bělorusů nebo Poláků i Němce, Slováky a samozřejmě také nás Čechy.

Švecová Jana

INLINE chaloupka 2009

Na začátku srpna jsme se na devět dní sešli my, mladí lidé, kteří jsme více méně chtěli mluvit anglicky, v salesiánské chatě na Spáleništi. Vznikla skvělá parta lidí a tak jsme se opravdu dobře bavili! Zavzpomínejme jak...

Mokrejšová Veronika

Nice to meet you(th)

Nejlepší akce. Nezapomenutelné zážitky. Noví kamarádi. Adrenalin. Smích. Zábava. Mezikulturni vzdělávání. Bláznivé fotky. Originální hry…

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA