Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Vracovský Jaroslav

Evropské salesiánské akce 2010

Chceš si rozšířit obzory, poznat zajímavé lidi z Evropy, procvičit si jazyky a naučit se něco, co využiješ v práci s mladými? Pak se zapoj do mezinárodních aktivit Salesiánů Dona Boska! K dispozici je přehledný letáček pro letošní rok!
Jelínková Vladka

S vědomím pramenů

Křesťanská identita ve službě mladým lidem Tak znělo téma již 16. ročníku národního kongresu španělské Konfederace Dona Bosca, kterého se v Barceloně od 5. do 8. prosince 2010 zúčatnilo 180 animátorů ze všech částí Španělska.

Machálek Jiří

Mezinárodní akce 2010

Chceš se v roce 2010 podívat za hranice? Sleduj tuto stránku, průběžně zde budeme přidávat nabídky aktivit, které nabízí salesiánské organizace v Evropě dalším mladým. V případě, že máš o danou akci vážný zájem, přihlaš se

Vracovský Jaroslav

V Evropě nejsme sami

Venku je zima až praští a z nebe se snáší bílé vločky, přestože do prvního jarního dne zbývá už jen týden. „Snow, look at the snow!“ vykřikuje s údivem snědá Španělka Mamen, která stejně jako dalších třicet účastníků přijela na evropské setkání s názvem Youth Advocacy.

Švecová Jana

Třetí ročník INLINE chaloupky je tady

Je ti mezi 15 a 20 lety? Baví tě angličtina? A máš strach mluvit anglicky? Líbí se ti být v partě stejně starých lidiček a zažít nejen legraci, ale i vážnější chvilky? Pojeď na INLINE!

Machálek Jiří

Lidská práva jako téma setkání sítě Don Bosco Youth-Net

Na podzim roku 2009 síť Don Bosco Youth-Net uspořádala rozsáhlý projekt zaměřený na roli lidských práv ve vzdělávání. Vrcholem tohoto projektu bylo setkání, které se v říjnu uskutečnilo v Belgii.

Gottwald Radek na sdb

Máme šanci na přežití?

Slavíme 150 let od vzniku naší kongregace. Je to doba, po které některé kongregace procházejí krizí nebo nabírají nový dech díky své vnitřní obnově.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA