Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Jelínková Vladka

„Globální lokalizování“ mezinárodních dobrovolníků

Tento čtyřidenní kurz pořádaný na konci listopadu v Turíně má motivovat účastníky, kteří dříve působili jako krátkodobí či dlouhodobí dobrovolníci v cizí zemi, k využití jejich zahraniční zkušenosti v jejich domácím prostředí.

Jelínková Vladka

Trénink dobrovolníků na Maltě

Dobrovolníci, kteří by se rádi zapojili do pořádání akcí DBYN po dobu alespoň tří let, jsou zváni na šestidenní kurz na konci října na Maltě, kde se dozvědí, jak správně pořádat salesiánské akce od počáteční myšlenky až po závěrečné zhodnocení a jak je integrovat do programu EU Mládež v akci.

Jelínková Vladka

Využití potenciálu

Využití potenciálu je název setkání v Mnichově, které se bude konat v říjnu a kde zhodnotíme výsledky proběhlých projektů DBYN za poslední tři roky.
Vracovský Jaroslav

Světové setkání mládeže - Madrid 2011

V srpnu 2011 se uskuteční ve Španělsku světové setkání mládeže se Svatým otcem. Jako salesiáni na něj zveme všechny mladé a již teď nabízíme některé důležité informace a možnost přihlášení.

Vracovský Jaroslav

Putování po stopách Dona Boska

Je právě něco po poledni, když projíždíme malými piemontskými vískami a úspěšně zdoláváme poslední zákruty naší cesty obklopené rozlehlými kukuřičnými poli a vinicemi. Sotva se vyhoupneme za horizont, naskytne se nám nádherný pohled.
Matulová Lucie

Letní tábor ve Španělsku

V květnu 2010 jsem se zúčastnila setkání Vysokoškolského katolického hnutí na Velehradě. Zde jsem se dozvěděla o Salesiánské asociaci Dona Bosca (SADBA), která kromě mnoha akcí v České republice umožňuje zúčastnit se podobných aktivit i v zahraničí.

Švecová Jana

Inline chaloupka 2010 was great

3. -12. srpna 2010 ožila Osová Bítýška. Přijelo sem 40 mladých lidí, kteří si neustále zpívali („třeba šestku“), hráli hry, tancovali, přemýšleli, chodili na výlety, pomáhali, smáli se - a navíc mluvili anglicky. Vedoucí byli nejen z Čech, ale i Německa, Belgie, Mexika i afrického Lesotha.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA