Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Šafaříková Marie

STEP 3 Training of trainers 2011

Ve dnech 31. října až 6. listopadu jsme se jako zástupci SADBY zúčastnili kurzu pořádaného naší partnerskou organizaci Don Bosco Youth Net (DBYN). Kurz se konal na Maltě ve městečku Dingli v prostorách salesiánské školy „Savio College“.

Machálek Jiří

Hodnotící setkání sítě Don Bosco Youth-Net

Co podařilo Don Bosco Youth-Net (DBYN) za uplynulé 3 roky a co tuto síť čeká v blízké budoucnosti? To byly dvě hlavní otázky, kterým jsme se věnovali na hodnotícím setkání nazvaném slibně "Unlocking the Potential" - čili odemknutí potenciálu.

Šafaříková Marie

European Youth Week 2010

V srpnu 7. – 14. se v německém Benediktbeuernu konalo setkání mladých lidí z různých evropských zemí v rámci European Youth Week 2010. Během těchto dní se mladí lidé zúčastnili různých exkurzí, sportovních činností a her.

Švecová Jana

Inspirativní Turín pohledem dobrovolníků

Při příležitosti vyslání 141. skupiny misionářů do světa se vydala do lůna salesiánské myšlenky i malá česká výprava. V Turíně a okolí hledala ve dnech 22. – 28. září 2010 stopy Dona Boska skupina budoucích i bývalých misijních dobrovolníků.

Jelínková Vladka

Jak si po létě procvičit angličtinu

Léto je nejen časem dovolených, ale i mnoha dobrovolnických projektů po celé Evropě. Procvičte si angličtinu přečtením pár zkušeností z nich!

Jelínková Vladka

Další možnosti vzdělání pro dobrovolníky

Španělská organizace Confederación de Centros Juveniles Don Bosco otevírá několik příležitostí pro další vzdělání v oblasti dobrovonické činnosti, které se souhrně nazývají XII Escuela de Formación (Tréninková škola).

Jelínková Vladka

Evropská kulturní křižovatka aneb kurz STEP 1

V červenci se v polském Krakově uskutečnilo první z řady tréninkových seminářů s názvem STEP 1 (který by se dal česky nazvat jako První krok).

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA