Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Šafaříková Marie

Hřiště, které se mi dostalo pod kůži

V rámci programu Rinaldi - Poznej Evropu jinak! byly vyslány dvě dobrovolnice od 1. - 17. července 2011 do Belgie. Pracovaly zde na příměstském táboře pro děti.

Švecová Jana

Dvě volná místa na INLINE!

V anglicko-české letní chaloupce se uvolnila na poslední chvíli dvě místa. Zájemci se mohou hlásit na inline@sadba.org nebo telefonicky u Mindaugase z Litvy na čísle 776306204.

Machálek Jiří

RINALDI aneb poznej Evropu jinak

V rámci programu Rinaldi se v Praze Kobylisích konalo o víkendu 3. - 5. června 2011 přípravné setkání. Školení se zúčastnili ti, kteří jedou během prázdnin do zahraničí na salesiánské akce. Jede se do Belgie a Nizozemí jako dobrovolníci a do Slovinska (STEP 1) a Německa (EUReka) jako účastníci.

Šafaříková Marie

STEP 2 - Project management 2011

Ve dnech 24. dubna - 1. května 2011 se ve španělské městě La Coruña blízko Santiaga de Compostela konal seminář o projektové managementu, který uspořádala organizace Don Bosco Youht-Net (DBYN).

Šafaříková Marie

Poslední místa v programu Rinaldi – Poznej Evropu jinak

V rámci programu Rinaldi projdeš školením o víkendech 3.-5. června 2011 (přípravné setkání) a 23. – 25. září 2011 (hodnotící setkání) a zúčastníš se salesiánské zahraniční prázdninové akce. Nenech si uniknout tuto skvělou příležitost a přihlas se co nejdřív!

Machálek Jiří

Dobrovolnictví spojuje lidi z celé Evropy

Seminář o dobrovolnictví v salesiánských organizacích v Evropě nezačal zrovna nejlépe. Španělský dobrovolník musel být hned po příletu do Prahy převezen do nemocnice s akutním zánětem slepého střeva. Po této nepříjemnosti už tedy rozhodně nemohlo následovat nic jiného než pozitivní obrat.

Šafaříková Marie

Kongres dobrovolníků - Key to the future

Dobrovolník - klíč k budoucnosti - v tomto duchu se nesl kongres v polském Krakově, na kterém jsme se sešli ve dnech 10. - 13. března 2011 spolu s mladými dobrovolníky z 12 zemí Evropy. Kongres byl hlavní částí projektu "Volunteer - Key to the Future". Realizátorem je Don Bosco Youth-Net (DBYN).

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA