Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Šafaříková Marie

Playground Europe ve Slovinsku 2011

Hřiště Evropy, tak by se dal přeložit název, je setkání lidí, kteří pracují s mládeží, aby si předali své zkušenosti a nabrali inspiraci do své práce. Playground Europe se uskutečňuje každoročně v rozdílných státech Evropy a v letošním roce se sešli lidé z 9-ti evropských zemí.

Šafaříková Marie

EUReka 2011

Jeden týden, devět zemí a milión zážitků. Takhle krátce se dá popsat setkání mladých lidí v Německu s názvem EUReka! youth week.
Kučera Jiří

Don Chávez v Madridu

Pozdravit salesiánskou rodinu přijeli ve středu 17. srpna 2011 do Madridu hlavní představený salesiánů Pascual Chávez a matka představená salesiánek Yvon.
Kučera Jiří

Pozdrav z rozpáleného Madridu

Salesiánská mládež zdraví z rozpáleného Španělska, z Madridu, kam již brzy zamíří zástupce Krista. Dokážete si určitě představit napjaté očekávání, které proudí celými tisícovými davy.

Šafaříková Marie

Salesians Out Serving (S.O.S.) 2011

S.O.S. se konalo v britském městě Bollingtonu od 17. do 28. července 2011. Této akce se zúčastnilo 11 lidí z různých koutů světa. Pojďte si přečíst zážitky české účastnice.

Švecová Jana

Obrázková INLINE

Na anglicko-českou chaloupku INLINE nejezdí jen odvážní mladí lidé, ale i moc šikovní umělci. Podívejte se, jak se Aničce Dejmkové podařilo vtěsnat 10 společných dní do jediného obrázku...

Švecová Jana

Čtvrtý ročník česko-anglické chaloupky INLINE

Cestování s kanceláří James Williams se vyplácí. Její služby využilo 29 mladých lidí z celé ČR. Mezi 29. 7. a 7. 8. navštívili pod vedením mezinárodních průvodců všechny kontinenty světa. Jedinou podmínkou bylo mluvit anglicky a dojet včas na místo odjezdu: Diecézní centrum mládeže ve Ktiši.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA