Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Mezinárodní akce

Aktuální nabídky od října 2011:  


 Nutná příprava v programu RINALDI - poznej Evropu jinak


  clánky v rubrice Mezinárodní akce

Nýdrle Tomáš

Cesta do Indie a Bangladéše

Ve dnech 19.1.-16.2. se chystají tři zástupci Salesiánské asociace Dona Boska navštívit naše partnery a dobrovolníky v Indii. Při této příležitosti navštíví nejnovější salesiánskou misii v Bangladéši. Cestu je možné uskutečnit díky dárcům, kteří tento úmysl přímo podpořili, a realizovanému projektu.

Šafaříková Marie

Otevírá se druhý ročník programu Rinaldi – poznej Evropu jinak

Přemýšlíš, co dělat o letních prázdninách 2012? Chceš vyzkoušet, jaké to je být animátorem v Anglii, Belgii nebo na Slovensku? Nebo se chceš zúčastnit salesiánského evropského tábora? Mluvíš anglicky? Aktuální nabídka na prázdniny 2012 a další informace jsou dále...

Šafaříková Marie

Mezinárodní dobrovolnictví... a co dál?

Zatancujeme si! A co takhle zkusit něco netradičního – cizokrajného... např.bojový tanec bolivijských domorodých kmenů... Tak i toto jsme si mohli vyzkoušet v rámci semináře s názvem: „Lifelong Engagement after Voluntary service“. Tento seminář byl organizován DBYN.

Šafaříková Marie

Seminář „Enhancing volunteer mobility“ v Belgii

Od 13.-16. 10. 2011 se v rámci Don Bosco Youth-Net (DBYN) konal seminář o podpoře dobrovolnických výměn a také oslava 10-ti let existence DBYN.

Machálek Jiří

Dobrovolníci letošního programu Rinaldi se sešli naposledy

Minulý víkend 23. - 25. září se v salesiánském centru v Praze-Kobylysích konal závěrečný hodnotící víkend programu Rinaldi. Sešli se zde účastníci prázninových dobrovolnických programů v Evropě.

Šafaříková Marie

Hledáme dobrovolníky do EUROtýmu

Členové EUROtýmu pomáhají při organizování mezinárodních aktivit pořádaných SADBOU a realizují školení pro krátkodobé dobrovolníky a účastníky zahraničních salesiánských akcí o letních prázdninách.

Šafaříková Marie

Nevšední prázdniny

V polovině července se dvě české dobrovolnice vydaly na příměstský tábor v Nizozemí. Pracovaly v mezinárodním týmu dobrovolníků.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA