Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Markéta Krejčová 


KDO JSEM?
  • Narodila jsem se v lednu 1989, odmalička bydlím v Novém Bydžově. Tam jsem navštěvovala základní školu a gymnázium. Poslední dobou jsem trávila mnohem více času v Olomouci, kde studuji Sociální a humanitární práci. Když Bůh dá, bude ze mě v roce 2012 bakalář a pak snad i něco víc. 
  • Když mám trochu volného času, ráda si přečtu něco jiného než skripta, poslechnu nějakou hudbu, projedu se na kole, projdu se psem nebo si jdu jen tak sednout s kamarády na pivo. 
  • Salesiány znám díky chaloupkám – nejdříve jsem jezdila jako dítě, pak jako animátorka a nakonec jako vedoucí. Když jsem přemýšlela, co ještě by bylo dobré zkusit a zažít, narazila jsem na Cagliero.
DOBROVOLNÁ SLUŽBA
  • únor-srpen 2011 mezi romskými dětmi a mládeží na Slovensku – na Košickém sídlišti Luník IX.

 

 

Oblíbený citát:  Je to bolestně krásné!

Co ráda dělám: Když mám trochu volného času, ráda si přečtu něco jiného než skripta, poslechnu nějakou hudbu, podívám na zajímavý film, projedu se na kole, projdu se psem nebo si jdu jen tak sednout s kamarády na pivo.

Co bych nejraději už nikdy nemusela dělat: To teď vážně nevím. Buď jsem na ty hrozné zážitky úplně zapomněla, nebo není nic, co by mi tolik vadilo.

Motto života: Bůh po nás nechce nic, co bychom nezvládli.

Oblíbený vtip: Moc si jich nepamatuju, a ty, co si pamatuju, jsou nezveřejnitelné :)

Perlička z dobrovolné služby: Čeština je tady na Slovensku pro všechny atrakce. V podstatě je jedno, co říkám, hlavní je to, že je to česky :). Salesiáni i ostatní dobrovolníci se snaží češtinu napodobovat a to padají hlášky, které se ani nedají napodobit.

Vzkaz pro další dobrovolníky: Možná, že během dobrovolné služby o něco přijdete, ale vaše úsilí bude mnohonásobně odměněno!
 

      

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA