Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Detail akce - Snowtrip 2013

Typ akce:Akce pro mládež
Cílová skupina:Mládež
Středisko:Farnost Praha-Kobylisy
Začátek akce:19.1.2013, 06:00
Konec akce:19.1.2013, 18:30
Region:Královéhradecký kraj
Místo:Herlíkovice
Minimální věk účastníků:-- nezáleží --
Pořadatel:Dominika Semerádová
Opakování:

Všechny, kdo rádi lyžují, jezdí na snowboardech, sáňkují či se třeba jen rádi brodí sněhovými závějemi, zveme na jednodenní výlet na hory do Herlíkovic.


Vyjíždíme ráno okolo šesté od kostela sv. Terezičky a vracíme se tamtéž okolo šesté večerní. Pojedeme do Herlíkovic a tam si každý vybere, jak stráví den na sněhu.

Autobus je sponzorován farníky, proto si budeme platit pouze permanentku (pro lidi, co půjdou na lyže a prkna) nebo taky nic (pro běžkaře a procházkáře).

 

Sejdeme se 19.1. v 6:00 na parkovišti u kostela, autobus odjíždí v 6:15. Prosím přijďte všichni včas, abychom se zbytečně nezdržovali. Vracet se budeme večer mezi 18. a 19. hodinou, z Herlíkovic odjíždí autobus v 16:30.
S sebou si vezměte kartičku pojišťovny, mobil (abychom se nemuseli složitě nahánět po kopcích :)). Dále peníze na permanentku (po slevě 330 Kč), jídlo a pití na celý den, popřípadě peníze na oběd a dobrou náladu.

 

Za příjmení při registraci prosíme připište věk a jaký způsob vyžití využijete (sjezdovky, prkno, běžky, procházka aj.)Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA