Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Detail akce - Festival 2012

Typ akce:Pro příznivce Dona Boska
Cílová skupina:Všichni
Středisko:Sal. hnutí mládeže
Začátek akce:12.5.2012, 10:00
Konec akce:12.5.2012, 19:00
Region:Celá republika
Místo:Pardubice, Salesiánské středisko mládeže, Zborovské náměstí 2018
Minimální věk účastníků:-- nezáleží --
Pořadatel:Jaroslava Ondrová (festival@shm.cz)
Opakování:

Festival nabízí možnost k popovídání, seznámení, odpočinutí a pobavení, nebo i k přiučení se něčemu novému a navázání spolupráce mezi sebou.


Salesiánské hnutí mládeže a Sdružení salesiánů spolupracovníků zvou na FESTIVAL 2012, který se bude konat v sobotu 12. května 2012 v Salesiánském středisku mládeže v Pardubicích.

Festival nabízí možnost k popovídání, seznámení, odpočinutí a pobavení, nebo i k přiučení se něčemu novému a navázání spolupráce mezi sebou. Festival je sice primárně určen pro Salesiánskou rodinu, ale je také otevřený pro všechny, komu je salesiánské prostředí blízké, nebo by ho chtěl poznat. Proč toho tedy nevyužít?

Pro všechny věkové kategorie je připraven bohatý program, který bude zahájen společnou mší svatou celebrovanou P. Jaroslavem Kuchařem za hudebního doprovodu skupiny Bobci.

V programu si najdou to "své" děti, mládež i dospělí. Nebudou chybět tradiční workshopy, divadelní představení, koncerty, soutěž, klubové aktivity, sport či nafukovací atrakce.

Podrobnější informace k Festivalu naleznete na webových stránkách www.shm.cz/festival.

Přijměte pozvání na toto setkání!Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA