Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Detail akce - Animátorský víkend

Typ akce:Animátoři
Cílová skupina:Animátoři
Středisko:Prostějov
Začátek akce:5.11.2010, 16:20
Konec akce:7.11.2010, 13:23
Region:Olomoucký kraj
Místo:Stará Voda a Annaberg v Jeseníkách
Minimální věk účastníků:-- nezáleží --
Pořadatel:Klub SHM Prostějov
Opakování:

Pravidelný animátorský víkend


Ahoj, milí animátoři,

          čas neúprosně letí, ještě se odehrají podzimní prázdniny a bude naše další animátorské setkání a to v termínu 5. – 7. listopadu 2010. Na tomto setkání uvítáme naši nejmladší generaci děcek, která zatoužila stát se animátory, a nesou název     ŠMOULOVÉ  Usmívající se .

         Odjezd bude v pátek jako vždy  (sraz v 16.20 na nádr. ČD v Prostějově) Pojedeme všichni na Starou Vodu, kde společně prožijeme páteční večer a sobotní ráno. Pak se rozdělíme a  budeme mít rozdělený program. Na večer se opět sejdeme na mši svatou (bude v 17.00 hod.), večeři a večerní program. V neděli odjedeme domů tak, že budeme v Prostějově  ve 13.23 hod. opět na nádr. ČD.

Vezměte si sebou věci osobní, oblečení na sport v přírodě, oblečení na spaní a  spacák, osobní hygienu, animátorské složky apod.) Také prosím o příspěvek 200,- Kč na krytí nákladů a pokud někdo neuhradil členský poplatek v Klubu SHM Prostějov 150,- Kč, prosím peníze přivezte (k tomu vyzývám i Šmouly).

         Prosím, kdo ještě neudělal prázdninové fotky s popisem do alba, ať je na setkání přiveze, díky.

         Na posledním setkání animátorů v září jsme se dohodli, že se pokusíme sestavit plán letních prázdnin 2011. Prozkoumejte své možnosti a nabídku volného času o prázdninách 2011. Pokud je to jen trochu možné, konzultujte to i s rodiči.

         Doufám, že jste nezapomněli na duchovní podněty z našeho posledního setkání, které bylo na téma z Janova evangelia: „Pane, rádi bychom viděli Ježíše“. Pokusme se přemýšlet o tomto textu, jak se nám daří ho naplňovat ve svém životě rodinném, školním, na pracovišti a vůbec ve všech místech, kde jsme. Také bych Vás chtěl poprosit o modlitbu za sebe navzájem, aby naše animátorské hnutí stále rostlo v síle Ducha svatého a tvořilo jednotu s komunitou salesiánů v Prostějově. Moc Vám za ni děkuji a těším se na viděnou.

    Váš Jarda a bráchové salesiániTyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA