Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Výběrové řízení na místo finančního manažera Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici finančního manažera (a účetního a ekonoma) na poloviční úvazek od 1.11.2012. Zájemci se mohou hlásit do 31.8.2012.

Požadujeme: 

·      Zkušenost s prací v neziskové organizaci a s finančním řízením projektů (např. MŠMT, MV, MZ, ESF apod.), více zdrojové financování.

·      Praktická znalost vedení podvojného účetnictví s minimálně 3letou praxí včetně mzdového účetnictví a souvztažné daňové legislativy.

·      Schopnost samostatné práce, spolehlivost a zodpovědný přístup.

·      Respekt ke křesťanským hodnotám.

 

Pracovní náplň:

·      Finanční vedení projektu ESF „Partnerstvím salesiánských organizací k rozvoji zaměstnatelnosti“: sledování rozpočtu, čerpání, příprava ekonomické části monitorovacích zpráv... (Doba trvání tohoto projektu je do konce srpna 2013.)

·      Příprava účetních podkladů pro účetní firmu do konce roku 2012 a od ledna 2013 převzetí samostatného účetnictví a následné jeho kompletní vedení.

·      Zajištění chodu neziskové organizace po ekonomické stránce (sledování ekonomického čerpání jednotlivých projektů a jejich vyúčtování dle požadavků donátorů, daňová přiznání atp.)

·      Možnost zapojení do fundraisingu organizace.

 

Výhodou je:

·      Znalost salesiánského prostředí.

·      Zkušenost se zahraničními projekty.

·      Znalost projektového managementu.

Můžeme nabídnout: zajímavou a pestrou práci, prostor pro nové nápady, příjemné prostředí i kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a flexibilní pracovní dobu.

 

Nástup: od 1. listopadu 2012. (Stáž na zaučení týden předem.)

Velikost úvazku: 0,5 (do 31.8.2013, dále výše úvazku závisí na množství navazujících projektů).

Více informací naleznete na www.sadba.org.  

Výběrové řízení s vybranými uchazeči bude 2kolové od 10. do 14. září 2012.

Nabídky spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 31. 8. 2012 na email: jaroslav.vracovsky@sadba.org.
V případě dotazů se můžete obrátit na tel: 732 951 497 nebo 283 029 226 – Jaroslav Vracovský.Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA