Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Dominik Matula


*  Narozeniny slavím téměř stejně jako Don Bosko, jen jsme od sebe nějakých 185 let. Převážnou část života jsem prožil v jedné dědině v srdci Vysočiny, poslední dva roky pak dost času trávím v hlavním městě, kde studuji.


KDO JSEM?


- nejstarší syn, bratr (šestinásobný nebo tak nějak :) ), ..
- ex-student Biskupského Gymnázia ve Žďáře n. S., student MFF UK (obecná matematika)
- animátor, táborový vedoucí, ministrant, člen SHM, kamarád,

DOBROVOLNÁ SLUŽBA

- červenec a kousek srpna v Bulharsku
Oblíbený citát:  Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, nemá smysl.  Edmund Burke

Co ráda dělám: Čtu (Tolkien, ..), hraji na kytaru (a také společenské hry), pořádám tábory (a další akce v našem SHMku), počítám, blbnu, směji se, .. :)

Co bych nejraději už nikdy nemusela dělat:  pásová výroba .. čehokoli


Oblíbený vtip:  Přijde medvídek Pooh do řeznictví a povídá: "Dobrý den, máte šunku?" "Ano, máme.." odvětí řezník. V tom medvídek vytáhne kalšnikov, rozstřílí celý krám a tiše pronese: "To bylo za prasátko!"


Perlička z dobrovolné služby:  (ale budou, doufám.. :) )

Vzkaz pro další dobrovolníky "pro další dobrovolníky" je docela nejednoznačné, proto: - pro spolu-dobrovolníky: díky moc za nádherný rok, za těch osm skvělých víkendů;  - pro ex-dobrovolníky: díky za vaše zkušenosti, zážitky o něž jste se s námi sdíleli a nadchli jste nás tak pro věc;  - pro pre-dobrovolníky: ač toto píši ještě před odjezdem a nevím, co mne potká, rozhodně vám to všemi deseti doporučuji! Poznáte kupu bezvadných lidí a víc než to -


WEB: www.dobrovolec.eu

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA