Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Další ročník salesiánské školy animátorů začíná na podzim, přihlašovat se je možné již teď

Na podzim 2010 začíná již 6. ročník (běh F) salesiánské školy animátorů. Předchozí běhy se setkali u mladých s velmi pozitivní reakcí.

V říjnu 2010 začíná další běh salesiánské školy animátorů. Jde v pořadí již o 6. ročník (= běh F – 2010/13) tohoto 3letého dobrovolnického programu. Program předpokládá 3 setkání během jednoho školního roku. Celkem trvá 3 roky. Po prvním roce se mladí stávají akreditovanými dobrovolníky, po druhém získávají kvalifikaci “táborový vedoucí” (akreditovanou na MŠMT) a třetí pak slouží k doprovázení během služby.

Program je určen především pro mladé animátory, ve věku ideálně kolem 16-20 let, kteří s námi již chvíli spolupracují, a právě by uvítali prohloubení svých znalostí a navázání kontaktů s dalšími animátory z jiných míst. Setkání ve školním roce 2010/11 budou hrazena z projektu ESF na vzdělávání dobrovolníků, který Sadba realizuje.

Mnozí zájemci o tento program jsou již z loňského roku, kteří se nedostali předchozího běhu  pro nadměrný zájem. Pokud máte ve svém okolí mladé, kteří by měli o tento program zájem, ať se kontaktují co nejdříve (raději ještě před letními prázdninami). Přihlásit se je možné na přímém odkazu tohoto kurzu - pro nové účastníky je nutné postupovat podle pokynů pro založení nového účtu na další stránce vpravo. Pokud byste s tímto přihlášením měli problém, pište na sadba@sadba.org. Uzávěrka přihlášek je 15. září 2010.


Príbuzné clánky


Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA