Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Zkušenost života v cizí kultuře stojí za to

Spolupracoval s více než dvaceti zahraničními dobrovolníky. I na počátku jeho vlastního salesiánského povolání stál roční volontariát. O zkušenosti z terénu se s námi podělil mexický salesián P. Hugo Orozco při své návštěvě České republiky v červnu 2010. Zavzpomínal i na některé české dobrovolníky.

„Call me Brian for tonight“ – aneb den s Jihoafričany

"Pro dnešek mi říkej Brian," byla slova, jimiž se představil mladší z dvojice černých sympaťáků. S Nkosanou a Brianem jsem v ČR strávila jen jeden den. I za tak krátkou dobu se tito srdeční veselí chlapíci, kteří přijeli v rámci projektu Šampioni pro Afriku, dokáží vrýt člověku hluboko do srdce.

Výroční zpráva SADBY za rok 2009

Přečtěte si, s čím zapásila a z čeho se radovala SADBA v roce 2009.

V Kobylisích se ve finále utkali Šampióni pro Afriku!

Konečně známe vítěže soutěže o nejlepší rozvojový projekt Šampióni pro Afriku. Finále se uskutečnilo v pátek 25.6. 2010 v Praze Kobylisích. Přijelo 10 týmů z celé ČR. Této události se také zúčastnili Nkosana a Brina, návštěva z Jihoafrické republiky.

Moravskoslezský deník píše o AKSANTI

O našich misijních dobrovolnících a zkušenostech Jirky Pavelce v Zambii píše moc hezky pondělní ostravský deník.

Noví misijní dobrovolníci odjíždějí do světa

Celoroční příprava misijních dobrovolníků vyvrcholila v sobotu 19. června 2010 v Ostravě exotickým programem pro veřejnost "AKSANTI" a složením dobrovolnického slibu při bohoslužbě v neděli 20. června 2010.

JAR - Kateřina Gutwirthová - 8. dopis - Fotbal vládne JAR...

"...jedna paní zajistila účast pro dvě děti z naší školy na doprovázení fotbalistů na stadion. Pěkné je, že to vyšlo na utkání Itálie a Slovenska tento čtvrtek (24.6.) No a ještě pěknější je, že italská sestra nám přes italskou federaci sehnala lístky a tak jdu se sestrami ve čtvrtek na fotbaaaaal!"

Brian Matola a Nkosana Mkhize v ČR

V rámci projektu Šampióni pro Afriku navštíví Českou republiku dva salesiánští spolupracovníci z Kapského Města. V České republice stráví týden a budou navštěvovat školy zapojené do projektu.

Finále soutěže Šampióni pro Afriku

V kampani Šampióni pro Afriku se soutěžilo o nejlepší rozvojový projekt. Již mámé výsledky prvního kola! Těšíme se na finále a také na návštěvu z Jihoafrické republiky.

Don Bosco v mém životě

Máte rádi Dona Boska? Ovlivnil nějak váš život? Pomohl vám, inspiruje vás, povzbuzuje vás a chrání vás či vaše děti? Nebojte se rozdělit se o to s námi!

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA