Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Celostátní setkání salesiánských animátorů 2010

Již tradiční setkání zástupců salesiánských animátorů se uskuteční o víkendu 12. - 14. listopadu 2010 a nese název Come & see.

Návštěva z Lesotha

Vystudovala školu sester salesiánek v Maputsoe v Lesothu a dodnes zde pomáhá. Česká kultura jí připadá „crazy“ a ráda si do našeho jídla přidává pepř. Až do 24. září máte možnost potkat Tlhakiso v českých končinách. Pozvala ji do nich Eva Sobková, která v Maputsoe jako dobrovolnice rok pracovala.

Putování po stopách Dona Boska

Je právě něco po poledni, když projíždíme malými piemontskými vískami a úspěšně zdoláváme poslední zákruty naší cesty obklopené rozlehlými kukuřičnými poli a vinicemi. Sotva se vyhoupneme za horizont, naskytne se nám nádherný pohled.

Partnerstvím salesiánských organizací k rozvoji zaměstnatelnosti

Salesiánská asociace Dona Boska realizuje od 1. září 2010 projekt Partnerstvím salesiánských organizací k rozvoji zaměstnatelnosti, který je financován Evropským sociálním fondem z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a také státním rozpočtem České republiky.

Letní tábor ve Španělsku

V květnu 2010 jsem se zúčastnila setkání Vysokoškolského katolického hnutí na Velehradě. Zde jsem se dozvěděla o Salesiánské asociaci Dona Bosca (SADBA), která kromě mnoha akcí v České republice umožňuje zúčastnit se podobných aktivit i v zahraničí.

O pomoci v Súdánu na Českém rozhlase

Petr Vaďura si v Křesťanské vlně povídá se salesiánem Štěpánem Musilem, který strávil v rámci své asistence rok v Súdánu.

Hledáme nové zájemce o pomoc dětem ve světě

"Každý den procvičujeme s nejslabšími čtvrťáčky matematiku. Dělají pokroky. Dokonce i mňoukající Chinappa se naučil odčítat jinak než kreslením čáreček. Máme z něj radost." Chcete zažít podobnou radost jako Maruška a Kája v Indii? Do 30. září 2010 se můžete hlásit na novou přípravu dobrovolníků.

Výzva přítomnosti? Adopce nablízko

Jako Výzvu přítomnosti představil redaktor Jakub Šiška projekt Adopce nablízko v pořadu Nedělní Doteky víry tuto neděli 22. 8. 2010.

BULHARSKO - Eva Mečlová - ...z letního Bulharska

Dopis – 20. 08. 2010 – …z letního Bulharska

Inline chaloupka 2010 was great

3. -12. srpna 2010 ožila Osová Bítýška. Přijelo sem 40 mladých lidí, kteří si neustále zpívali („třeba šestku“), hráli hry, tancovali, přemýšleli, chodili na výlety, pomáhali, smáli se - a navíc mluvili anglicky. Vedoucí byli nejen z Čech, ale i Německa, Belgie, Mexika i afrického Lesotha.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA