Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Výběrové řízení na místo referenta Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referenta (a koordinátora národních a mezinárodních aktivit) na plný úvazek od 1.9.2012. Zájemci se mohou hlásit do 25.7.2012.

Místo výkonu práce bude Kobyliské nám. 1000/1, Praha 8 – Kobylisy.

Požadujeme:

·      Minimálně středoškolské vzdělání.

·      Dobrá znalost angličtiny (korespondence, ústní komunikace, telefonování).

·      Schopnost samostatné práce, spolehlivost a zodpovědný přístup.

·      Komunikační a organizační schopnosti.

·      Otevřenost křesťanským hodnotám.

·      Znalost práce s PC (Office, webové aplikace).

Pracovní náplň:

·      Administrace projektu ESF „Partnerstvím salesiánských organizací k rozvoji zaměstnatelnosti“ po formální stránce, komunikace s ministerstvem, tvorba monitorovacích zpráv, redakce webové stránky projektu. (Doba trvání tohoto projektu je do konce srpna 2013.)

·      Zajištění běžného chodu neziskové organizace v administrativní oblasti (běžná korespondence, vyřizování dobrovolnických a nájemních smluv, pojištění dobrovolníků, projektový management...).

·      Komunikace se zahraničními partnery především v rámci sítě evropských salesiánských organizací Don Bosco Youth Net (DBYN), pomoc při koordinaci salesiánských národních a mezinárodních aktivit.

·      Koordinace spolupracovníků a dobrovolníků zapojených do naší organizace, především v oblasti evropské spolupráce.

Výhodou je:

·      Zkušenost s prací v neziskové organizaci.

·      Znalost salesiánského prostředí.

·      Zkušenost se zahraničními projekty.

·      Znalost projektového manažerství.

Můžeme nabídnout: zajímavou a pestrou práci, prostor pro nové nápady, příjemné prostředí a mladý zkušený kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, odpovídající ohodnocení.

 

Nástup: od 1. září 2012.

Míra úvazku: 1.

Více informací naleznete na www.sadba.org.  

Nabídky spolu se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 25. 7. 2012 na adresu Salesiánská asociace Dona Boska o. s., Jaroslav Vracovský, Kobyliské nám. 1, 182 00 Praha 8, jaroslav.vracovsky@sadba.org,(732 951 497 nebo 283 029 226).Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA