Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Indický salesián Joy Nedumparambil bude v Praze

V pondělí 24. září 2012 se na své cestě Evropou zastaví v Praze ředitel salesiánské organizace BREADS, která přijímá dobrovolníky i z ČR. Na večerní bohoslužbě u sv. Terezičky v Kobylisích od 18:30 a následné besedě se s ním mohou setkat všichni, které zajímá dobrovolnictví a sales. dílo v Indii.

S indickou salesiánskou organizací BREADS spolupracujeme jako čeští salesiáni již od roku 2005, kdy přímo v Bangalore v díle pro děti ulice pracovala česká dobrovolnice Jana Švecová. Od té doby se tam vystřídala řada českých dobrovolníků. Poslední z nich, která se právě nachází v Indii v městečku Hospet, je Eva Těthalová z pražské kobyliské farnosti.

Salesián P. Joy Nedumparambil je současným ředitelem BREADS. Na své cestě Evropou chce navštívit místa, odkud přichází do Indie dobrovolníci a zároveň i finanční pomoc na různé projekty pro nejchudší děti.

Česká misijní výprava navštívila tuto naši partnerskou organizaci letos v únoru. „Kdyby v Bangalore nepracovali salesiáni s dětmi ulice a nenabídli jim domov a vzdělání, skončila by většina z nich tragicky,“ říká o cenné práci indických salesiánů P. Jaroslav Vracovský, jeden z účastníků výpravy.

Srdečně vás zveme na setkání s P. Joy v pondělí 24. září do Prahy Kobylis. V 18:30 bude sloužit mši sv. v kostele sv. Terezičky a pak od 19:15 bude následná beseda pro všechny, kteří přijdou. Těšíme se na vás.


Príbuzné clánky


Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA