Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

clánky v rubrice zamyšlení

Vracovský Jaroslav

Ukončení aktualizace těchto stránek

Na začátku ledna 2013 byla ukončena aktualizace těchto stránek www.mladez.sdb.cz. Aktuální informace naleznete na nově spuštěných stránkách www.sadba.org.

Vracovský Jaroslav

Jde v životě o něco víc?

Této a dalších důležitých otázek se budou moci mladí hledající lidé dotýkat o čtvrtečních večerech od října do prosince v salesiánském centru v Kobylisích. Již více jak půl roku připravuje tým mladých dobrovolníků tzv. kurz Alfa pro mládež. Znáte-li nějakého hledajícího mladého člověka, bude vítán.

Vracovský Jaroslav

Meditace mozaiky Svatba v Káně

Zkoušeli jste někdy meditaci obrazu? Zahlédnout něco více? Opravdovou hloubku? Poselství? Praktická pomůcka k letošnímu Salesiánskému misijnímu dni tuto cestu nabízí.
Vracovský Jaroslav

Novéna k Panně Marie Pomocnici obětovaná za misie

Celá Salesiánská rodina je zvána modlit se od 15. května novénu k Panně Marii Pomocnici křesťanů za misie. K dispozici je modlitba, brožurka s podněty na každý den i 4 filmy.

Vracovský Jaroslav

Požehnaný Svatý týden a vstup do Velikonoc

Týden, který změnil běh světa. Život a smrt - temnota i světlo - bolest a radost. Vše, co obnáší lidský život, dostává nový význam z pohledu Velikonočních událostí.

Vracovský Jaroslav

Adventní - vánoční přání

Místo obvyklého Vánočního přání příjměte se začátkem Adventu přání adventní. Pravá radost totiž následuje touhu a očekávání...

Vracovský Jaroslav

Povolání jako touha srdce

Video promluva provinciála Petra Vaculíka na téma povolání zaujala během Setkání se salesiány v květnu 2011 nejednoho účastníka. Uprostřed týdne modliteb za nová kněžská a řeholní povolání ji nabízíme i vám.

Řeháček Jakub

DOMISAL 2010: Na cestě s opravdovými Romy

Poslední z článků věnovaných romské menšině v rámci DOMISALU. Téma končí, ale práce salesiánů s Romy zůstává a pokvete i příští rok. Česká misie v Bulharsku nebo slovenští salesiáni nadále budou vychovávat romské děti a mladé, ale i ony budou učit je.

Vracovský Jaroslav

Život jako povolání

Život je jen sled náhod? Nebo je to tajemství, za kterým stojí Bůh? Podívejte se na video z přednášky provinciála Petra Vaculíka, kde velmi srozumitelně a hutně mluví o tomto tématu.
Vracovský Jaroslav

Don Bosco v mém životě

Máte rádi Dona Boska? Ovlivnil nějak váš život? Pomohl vám, inspiruje vás, povzbuzuje vás a chrání vás či vaše děti? Nebojte se rozdělit se o to s námi!

Stránkování

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA