Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Alžběta Žáková


* 3.1.1991


KDO JSEM?

Narodila jsem se v Ostrově nad Ohří, rodiče jsou z Prahy, já ale celý život žiju v jižních Čechách (a teď studuju na Moravě a věčně s tím mám jen problémy:))
ñ vystudovala jsem francouzské gymnázium v Táboře a mám za sebou dva roky studia psychologie a speciální pedagogiky v Brně na Masaryčce
ñ a až se vrátím z Konga, kdoví?


DOBROVOLNÁ SLUŽBA


od září 2012 do července 2013 v Lubumbashi v Kongu
 


 

Oblíbený citát: "Co kdybychom nikdy nepoznali radost nebo zklamání, myslel si tatínek, když jeho loďka letěla bouří. Co kdybychom nikdy neměli nikoho rádi, na nikoho se nehněvali a nikomu neodpustili. Co kdybychom nespali a nebylo nám zima, co kdybychom se nikdy nezmýlili, nikdy nás nebolelo bříško a opět se neuzdravili, co kdybychom neslavili narozeniny, nepili pivo a neměli špatné svědomí." (Muminí moudra)


Co ráda dělám: Ráda žiju, jsem mezi lidmi, skautuju, tvořím rukama, hraju si, píšu dopisy a jen tak jsem.
Co bych nejraději už nikdy nemusela dělat: Vstávat brzo ráno.


Motto života: Všechno mohu v Tom, který mi dává sílu. (Filipským 4,13)


Oblíbený vtip: Hlavně aby byly krátké, víc než jeden řádek nezvládám.. „Pane doktore, prosil bych léky proti hamižnosti. Ale hodně, HODNĚ!“
Perlička z dobrovolné služby: Pravděpodobně přijde brzy:)
Vzkaz pro další dobrovolníky: Taky ještě vůbec nevím, co mě v Kongu čeká. Ale věřím tomu, že Bůh nám do srdce nevloží žádnou touhu, kterou by nám nechtěl splnit. I když občas svým způsobem. A sám doplní to, co nám chybí.. Takže pokud tu touhu  být dobrovolníkem máš, i když to nevíš jistě, zkus se přihlásit, a ono se to ukáže.. ale pojď do toho!

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA