Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


clánky v rubrice adopce nablízko

Brychtová Petra

SVAZIJSKO – Jindřich Kačer – 11. února 2012

SVAZIJSKO – Jindřich Kačer – 11.února 2012

Nýdrle Tomáš

V Bangladéši za českým salesiánem

Ve čtvrtek 9.února česká výprava salesiánů P. Jaroslava Vracovského, P. Jaroslava Mikeše a koordinátora Adopce nablízko Tomáše Nýdrle dorazila do hlavního města Bangladéše Dhaka. Tady se setkala s českým misionářem salesiánem P. Pavlem Ženíškem, který v Bangladéši působí od konce roku 2011.
Šafaříková Marie

Čeští salesiáni z Bangladéše na Proglase

Ve zpravodajství na rádiu Proglas bude rozhovor s P. Jaroslavem Vracovským, SDB o působení salesiánů v Bangladéši. Nejpravděpodobnější čas vysílání dne 11.2.2012 (sobota) v 13:30. Další možné časy jsou 14:00 nebo v 15:45 dle možnosti telefonického spojení.
Kolba Josef

Cagliero11 - únor 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, informace o setkání Salesiánských misionářů v Evropě a svědectvý misionáře z Indie působícího v Maďarsku - to je jen něco málo z toho, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.
Nýdrle Tomáš

Adopce nablízko – stopy dobrovolníků jsou vidět

Výprava salesiánů P. Jaroslava Vracovského a P. Jaroslava Mikeše společně s Tomášem Nýdrle ze SADBY se po návštěvě míst spojených s českým misionářem otcem Janem Medem a účasti na oslavách výročí jeho úmrtí přesunula do míst, kde působí či působili čeští dobrovolníci skrze Adopci nablízko.
Vracovský Jaroslav

Krátké video z oslavy Dona Boska v SV Indii

V neděli 29.1.2012 proběhla v malé venkovské farnosti Shantipur v SV Indii oslava Dona Boska. Průvod, slavnostní tance, hostina, čestní hosté z ČR... Prožijte 97 vteřin spolu s námi.

Brychtová Petra

BULHARSKO - Hana Krusberská a Veronika Janská - 3. dopis - Šťastný nový rok!

Tak tu máme další přenos zpráv ze Staré Zagory,
Vracovský Jaroslav

John Med: Dával tak, aby nebyl důležitý

Dne 25. ledna 2012 proběhly v Imphalu oslavy prvního výročí úmrtí českého salesiánského misionáře P. Jana Meda. Jeho neúnavná a nenápadná práce přináší i po jeho smrti chutné ovoce.
Brychtová Petra

BULHARSKO - Tomáš Pavliska - 2. dopis

...zprávy a fotky z Bulharska...
Vracovský Jaroslav

Co potřebuje český misionář v Bangladéši?

Poslední hodiny před odletem. Procházíme všechny věci, zvláště ty, o které psal čerstvý salesiánský misionář v Bandladéši Pavel Ženíšek. U něj má být poslední zastávka na naší misijní cestě. Uhodnete, co může potřebovat?

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA