Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


clánky v rubrice adopce nablízko

Vracovský Jaroslav

Videa k DOMISALU on-line

Kdo má k dispozici dobré připojení k internetu, může shlédnout 4 česky nadabovaná videa k tématu Salesiánského misijního dne 2012 "Vyprávěj příběh o Ježíši". V tomto článku jsou k dispozici.
Vracovský Jaroslav

Nový SALESIÁNSKÝ INTERNÁT pro chlapce v PRAZE

Právě se otvírá mimořádná nabídka pro rodiče středoškoláků a učňů, kteří hledají pro své syny internát s dobrým zázemím a dobrou dostupností. Pestrost aktivit a výchovnou garanci zajišťují dva zkušení salesiáni. Zájemci, kteří se kontaktují do konce května, mají větší šanci na přijetí.

Vracovský Jaroslav

Domisal 2012: Vyprávěj příběh o Ježíši

Příběh, který změnil běh světa. Ten, kdo se setká s Ježíšovým příběhem a uvěří mu, objeví nový rozměr svého života. Je to příběh o lásce a porozumění, o službě a o Bohu, který nás hledá a vytváří s námi vztah. Nabízíme vám zajímavé materiály...

Vracovský Jaroslav

Stalo se: EX 2012 poprvé

Jak dopadlo první setkání EX o prodlouženém víkendu na přelomu dubna a května 2012? Účast salesiánů ze 3 kontinentů mluví za vše...

Nýdrle Tomáš

Salesiánské misie v Katolickém týdeníku

Příloha "Salesiánské misie" vychází dne 17. dubna v Katolickém týdeníku. V příloze najdete rozhovor s hlavním rádcem pro misie Václavem Klementem, deník dobrovolnice v Kongu Ivety Pešatové, svědectví in

Brychtová Petra

Kongo_Iveta_Pešatová_5_dopis_-_Sedmý měsíc v Kongu, pátý dopis z Konga

Posílám pátý pozdrav z Lubumbashi,
Kolba Josef

Cagliero11 - Duben 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, promluva Benedikta XVI. o misionářích z Afriky působících v zemích se starobylou křesťanskou tradicí, příběh Kamerunského misionáře v Rakousku, o povolání ke kněžství v Africe, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Nýdrle Tomáš

Benefice pro Bangladéš

Dobročinný večer v rámci akce "To je hlína" se uskuteční v Sovových mlýmech dne 10. dubna od 17:00. Výtěžek večera bude věnován na podporu salesiánského střediska v Bangladéši.

Vracovský Jaroslav

Ex 2012

Krásná příroda. Zastavení. Naslouchání. Zapalování srdcí. Setkání s Ježíšem... A mnohem víc o prodlouženém víkendu 27.4.-1.5.2012 se zahraničním exercitátorem P. Stanislavem Rafalkem.

Vracovský Jaroslav

Požehnaný Svatý týden a vstup do Velikonoc

Týden, který změnil běh světa. Život a smrt - temnota i světlo - bolest a radost. Vše, co obnáší lidský život, dostává nový význam z pohledu Velikonočních událostí.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA