Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


clánky v rubrice adopce nablízko

Vracovský Jaroslav

Výběrové řízení na místo referenta Salesiánské asociace Dona Boska

Salesiánská asociace Dona Boska, o.s. (SADBA) vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici referenta (a koordinátora národních a mezinárodních aktivit) na plný úvazek od 1.9.2012. Zájemci se mohou hlásit do 25.7.2012.

Vracovský Jaroslav

Rozlučka s Tomášem Nýdrle

Srdečně vás zveme na rozlučku se zasloužilým pracovníkem Sadby Tomášem Nýdrle. Bude v pondělí 25. června 2012 od 18:30 v Kobylicích. Tomáš po 3 letech práce v Sadbě nastupuje do nové práce...

Vracovský Jaroslav

Kudy kam

Srdečné pozvání do nového ročníku misijních dobrovolníků ve verších účastníků, kteří za několik dní odjíždějí... Příprava začíná v říjnu 2012, hlásit se je možné již teď.

Vracovský Jaroslav

Vyslání 19 nových misijních dobrovolníků s předcházejícím Aksanti

Když jsme se téměř před rokem poprvé potkali v Hradci, nikdo asi nečekal, že celé to chystání se do ciziny uběhne tak rychle. S každým dalším víkendem se z nás stávala víc a více propojená skupina přátel, kteří se dívali „stejným směrem“. I když se každý díval na jinou světovou stranu.
Kolba Josef

Cagliero11 - Červen 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, život a památka velkého misionáře a provinciála Brazílie-Manaus, Svědectví od polského misionáře pusobícího v Bangladéši, misijní úmysl za Polsko, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Brychtová Petra

SVAZIJSKO – Jindřich Kačer – 31. května 2012

SVAZIJSKO – Jindřich Kačer – 31. května 2012

Menčlová Eva

Přijďte na Aksanti

Poznávejme svět skrze dobrovolníky (v sobotu 9. 6. 2012 od 17:00 v Salesiánském středisku mládeže, Kotlanova 13, BRNO-LÍŠEŇ)

Vracovský Jaroslav

Nabídka zajímavých témat na letní prázdniny

Chcete poznat o letních prázdninách něco víc? Nabídnout to druhým? Nabízíme vám 7 zajímavých misijních témat. Možná vás některá zaujmou...

Vracovský Jaroslav

Meditace mozaiky Svatba v Káně

Zkoušeli jste někdy meditaci obrazu? Zahlédnout něco více? Opravdovou hloubku? Poselství? Praktická pomůcka k letošnímu Salesiánskému misijnímu dni tuto cestu nabízí.
Kolba Josef

Cagliero11 - Květen 12

Aktuality ze světa salesiánských misií, modlitba za misionáře oživuje celé salesiánské společenství. Svědectví od Timorčana misionáře v Patagonii a pozvánka Benedikta XVI. k modlitbě za čínskou křesťanskou komunitu, to je jenom něco málo, co můžete najít v pravidelném měsíčníku Cagliero 11.

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA