Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


Tyto stránky již od ledna 2013 nejsou aktualizované.

Od začátku ledna 2013 jsou spuštěny nové webové stránky SADBY - www.sadba.org.

 

Cagliero - salesiánský volontariátSalesiánská škola animátorůCome In - Orientace v povolání

 

 

Adopce nablízko - Pomocí blízkých pomáhejme daleko


NOVINKY

Všestranný výcvik

Jedli jste někdy kobylky usmažené na plynovém vařiči? Zapadli jste někdy oběma nohama i s pohorkami do bláta? Lezli jste a sjížděli možná i 40 stupňové svahy s dvacetikilovým batohem na zádech? A slavili jste katolickou mši svatou na pravoslavném poutním místě před zraky polských popů? My ano!

KONGO - Markéta Lengálová - 7. dopis - Poslední dopis z Konga

Zdravím všechny již z České republiky!

Nevšední prázdniny

V polovině července se dvě české dobrovolnice vydaly na příměstský tábor v Nizozemí. Pracovaly v mezinárodním týmu dobrovolníků.

Playground Europe ve Slovinsku 2011

Hřiště Evropy, tak by se dal přeložit název, je setkání lidí, kteří pracují s mládeží, aby si předali své zkušenosti a nabrali inspiraci do své práce. Playground Europe se uskutečňuje každoročně v rozdílných státech Evropy a v letošním roce se sešli lidé z 9-ti evropských zemí.

Úspěšné završení projektu vzdělávání dobrovolníků

Tisková zpráva: Ve čtvrtek 30.června 2011 došlo k ukončení dvouletého projektu Evropského sociálního fondu pod názvem ,,Vzdělávání dobrovolníků ke kvalitnější sociální službě“, který mladým lidem pomáhá k lepší uplatnitelnosti na trhu práce.

EUReka 2011

Jeden týden, devět zemí a milión zážitků. Takhle krátce se dá popsat setkání mladých lidí v Německu s názvem EUReka! youth week.

Don Chávez v Madridu

Pozdravit salesiánskou rodinu přijeli ve středu 17. srpna 2011 do Madridu hlavní představený salesiánů Pascual Chávez a matka představená salesiánek Yvon.

Pozdrav z rozpáleného Madridu

Salesiánská mládež zdraví z rozpáleného Španělska, z Madridu, kam již brzy zamíří zástupce Krista. Dokážete si určitě představit napjaté očekávání, které proudí celými tisícovými davy.

Salesians Out Serving (S.O.S.) 2011

S.O.S. se konalo v britském městě Bollingtonu od 17. do 28. července 2011. Této akce se zúčastnilo 11 lidí z různých koutů světa. Pojďte si přečíst zážitky české účastnice.

Obrázková INLINE

Na anglicko-českou chaloupku INLINE nejezdí jen odvážní mladí lidé, ale i moc šikovní umělci. Podívejte se, jak se Aničce Dejmkové podařilo vtěsnat 10 společných dní do jediného obrázku...

Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA