Přesun na obsah

Výběr jazyka / Výběr jazyka / Výběr jazyka

Čeština | English | Deutsch

Poslední fotogalerie

2. víkend 5. běhu kurzu Come in


Vyhledávání


Vstup do privátní zóny


Srdečně děkujeme za podporu!


40 dnů na podporu čínských bohoslovců

Jak nejlépe investovat to, co nemusím během postní doby mít? Hlavní rádce pro salesiánské misie má pro nás jeden velice zajímavý tip.

Začíná postní doba a mnozí s vás se ptají, jak ji prožít naplno. Mezi osvědčené kající cvičení patří především tři, které relativizují naše malé já (ego) a otvírají prostor pro něco či Někoho většího:

- modlitba otvírá mé malé já Bohu,

- půst říká, že momentální potřeba není ta nejdůležitější a otvírá nám širší a větší svět a

- almužna z plodů postu dává zakusit ostatním.

Hlavní rádce pro salesiánské misie, P. Václav Klement, zve salesiánský svět k podpoře studia čínských bohoslovců a řeholníků. Rádi bychom se přidali a pozvali i vás ke spolupráci. Všechny dary, zaslané přes Klub přátel Adopce nablízko na „momentálně nejpotřebnější aktivity“ během letošní postní doby, budou o Velikonocích poslány na tento účel.

Na různých katolických univerzitách studuje po celém světě kolem 200 bohoslovců a řeholníků z Číny. Podpora jejich studia je jednou z nejlepších investic do budoucnosti církve. Salesiáni – kněží, řeholníci a řeholnice – vytváří dlouhodobé projekty, zaměřené na evangelizaci a výchovu. Do nich pak mohou přicházet dobrovolníci z různých zemí světa.

P. Jaroslav Vracovský, SDB

 

Nejlepší variantou je zaslat dar přímo přes stránky Adopce nablízko. Uvedete-li zde i svůj email, obratem Vás informujeme o přijaté platbě. 

Číslo účtu Klubu přátel Adopce nablízko: 2000044192/2010, vedený u Fio
Specifický symbol: 0
Variabilní symbol: členské číslo (jste-li členem Klubu přátel Adopce nablízko) nebo nic

Dárcům, kteří uvedou své kontaktní údaje a přispějí 1000 Kč a více, zašleme automaticky potvrzení o daru v první polovině ledna 2012.


Príbuzné clánky


Tyto stránky provozujeStarý web neaktualizován od ledna 2013 - jít na Nové stránky SADBA